To nejdůležitější, co se v naší obci událo

V pondělí 17. února začíná místenkový předprodej vstupenek na hasičský bál, který se koná 14. 3. 2020 od 20.00 hodin. Chcete-li tedy mít na plese zajištěno místo k sezení, prosíme, využijte možnosti zakoupení vstupenek v místenkovém předprodeji. Vzhledem ke kapacitě sálu je možné, že později budou vstupenky pouze na stání. V případě dalších dotazů kontaktujte Obec Vidochov. Plakát ZDE

Obec Vidochov připravuje SRAZ RODÁKŮ VIDOCHOV, STUPNÁ v sobotu 1. srpna 2020.
Prosíme o pomoc při hledání rodáků. Hlavně jména, případně i kontakty, na koho si vzpomenete ze své rodiny, ze svého okolí. Sdělte v kanceláři OÚ Vidochov.

Krkonošské pohádky- Levínská Olešnice - plakát ZDE

Přiznání k dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2020
Do konce roku 2019 nabylo právní moci mapování zastavitelné části katastráního území Vidochov. U koho nastala v tomto majetku změna, bude podávat do konce ledna 2020 - Přiznání k dani z nemovitých věcí. Stačí přiznání dílčí, malý návod Vám posíláme v příloze. Na Finančním úřadě, pobočka Nová Paka (Masarykovo nám. 1) o naší situaci vědí a jsou připraveni Vám s čímkoliv pomoci. Prázdné formuláře si můžete vyzvednout i v kanceláři OÚ Vidochov.

Kontejner na použitý olej z domácnosti
Obec Vidochov pořídila kontejnery na olej z domácnosti. Jeden je umístěn ve Vidochově u hřbitova, jeden ve Stupné dole na točně. Do tohoto kontejneru můžete odkládat použitý olej z domácnosti. Olej dávejte do petlahví s dobře uzavíratelným víčkem (ne do lahví po oleji, protože mají netěsnící víčka). Do tohoto kontejneru nepatří vyjetý motorový olej, ale patří sem opravdu jen tuk z domácnosti.

KALENDÁŘ NA ROK 2020
V kanceláři OÚ Vidochov jsou ke koupi nástěnné kalendáře Vidochov - Stupná na rok 2020. Letos máme v nabídce dva designy. První kalendář s pejsky z Vidochova, který obsahuje i kalendárium. Druhý kalendář je s krajinkami. Cena každého je 80 Kč.

INFORMACE o dotacích na kůrovce : ZDE

!!! UPOZORNĚNÍ K ODSTRANĚNÍ STROMOVÍ !!! od nadzemního elektrického vedení

!!! HASIČI RADÍ !!! Hasičské připomenutí ke stažení ZDE

Sociální družstvo Diakonie Broumov nám zaslalo děkovný dopis za sbírku použitého ošacení, kterou jsme zde zorganizovali DOPIS ZDE