To nejdůležitější, co se v naší obci událo

V pátek 31.07.2020 od 17 hodin budou probíhat přípravy na sobotní akci "Zábavné odpoledne pro všechny generace" - stavba stanů, výzdoba pódia .... Předem děkujeme všem, kteří si udělají čas a přijdou.

Vidochovský ples a maškarní bál pro děti JE PŘESUNUTÝ na neurčito, o novém termínu budeme včas informovat.

Obec Vidochov připravuje SRAZ RODÁKŮ VIDOCHOV, STUPNÁ v sobotu 1. srpna 2020.
Prosíme o pomoc při hledání rodáků. Hlavně jména, případně i kontakty, na koho si vzpomenete ze své rodiny, ze svého okolí. Sdělte v kanceláři OÚ Vidochov.

Kontejner na použitý olej z domácnosti
Obec Vidochov pořídila kontejnery na olej z domácnosti. Jeden je umístěn ve Vidochově u hřbitova, jeden ve Stupné dole na točně. Do tohoto kontejneru můžete odkládat použitý olej z domácnosti. Olej dávejte do petlahví s dobře uzavíratelným víčkem (ne do lahví po oleji, protože mají netěsnící víčka). Do tohoto kontejneru nepatří vyjetý motorový olej, ale patří sem opravdu jen tuk z domácnosti.

INFORMACE o dotacích na kůrovce : ZDE

!!! UPOZORNĚNÍ K ODSTRANĚNÍ STROMOVÍ !!! od nadzemního elektrického vedení

!!! HASIČI RADÍ !!! Hasičské připomenutí ke stažení ZDE

Sociální družstvo Diakonie Broumov nám zaslalo děkovný dopis za sbírku použitého ošacení, kterou jsme zde zorganizovali DOPIS ZDE