To nejdůležitější, co se v naší obci událo

UPOZORNĚNÍ k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů v ochranném pásmu nadzemního elektrického vedení

Sběr nebezpečných složek komunálního odpadu

--> Postup při sběru nebezpečných složek odpadu <--

Pojízdná sběrna dorazí v sobotu 26. 9. 2020
Zastávky:
Vidochov - penzion Kovárna - 12.05 - 12.15 hod
Vidochov - OÚ - 12.20 - 12.30 hod
Stupná - točna autobusu - 12.40 - 12.50 hod

Do odvolání je neprůjezdná zadní cesta ve Vidochově za školou, kvůli budování nového objektu na zahradě školy.

Novinky z Podkrkonoší - www.podkrkonosi.rfabook.cz/topakce202009

V budově OÚ Vidochov je ukončen sběr víček od petlahví.
Sbírali jsme pro Haničku Pyšnou a následně pro Juditku Kábrtovou. Sbírka ovšem přestala být ekonomicky výhodná. Víčka ponechávejte na sešlápnuté patlahvi, která patří do žlutého kontejneru.

Od 1. 8. 2020 funguje v Nové Pace Pohřební služba Z+B Semily, Vysocká 577, 513 01 Semily.
E-mail: zb.semily@seznam.cz
Pobočka v Nové Pace je na adrese: Stanislava Suchardy 65, 509 01 Nová Paka (naproti Suchardovu domu).

Vidochovský ples a maškarní bál pro děti JE PŘESUNUTÝ na neurčito, o novém termínu budeme včas informovat.

Kontejner na použitý olej z domácnosti
Obec Vidochov pořídila kontejnery na olej z domácnosti. Jeden je umístěn ve Vidochově u hřbitova, jeden ve Stupné dole na točně. Do tohoto kontejneru můžete odkládat použitý olej z domácnosti. Olej dávejte do petlahví s dobře uzavíratelným víčkem (ne do lahví po oleji, protože mají netěsnící víčka). Do tohoto kontejneru nepatří vyjetý motorový olej, ale patří sem opravdu jen tuk z domácnosti.

INFORMACE o dotacích na kůrovce : ZDE

!!! UPOZORNĚNÍ K ODSTRANĚNÍ STROMOVÍ !!! od nadzemního elektrického vedení

!!! HASIČI RADÍ !!! Hasičské připomenutí ke stažení ZDE

Sociální družstvo Diakonie Broumov nám zaslalo děkovný dopis za sbírku použitého ošacení, kterou jsme zde zorganizovali DOPIS ZDE